Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Fernando Alonso hírek

[2017-05-22] Alonso az 5. helyről rajtolhat Indianapolisban
Az Indianapolis 500 versenyben az 5. helyet sikerült megszereznie az edzéseken, Scott Dixon, Ed Carpenter, Alexander Rossi és Takuma Sato mögött. A számára szinte ismeretlen autóban, a 33 fős mezőnyből ez igen jó eredmény. A május 28-i versenyt a DIGI Sport közvetíti Magyarországon.
[2017-05-18] Alonso jó eredményt ért el Indianapolisban
Szerdán az előző két napnál jobban szerepelt Alonso az Indy szabadedzésén, a 4. helyen zárt a jó idejével. Elmondta, hogy nem csak az ismeretlen körülményekkel, hanem az időeltolódással is meg kellett küzdenie, de már jól érzi magát és egyre jobban tud koncentrálni.
[2017-05-16] Nem indult jól Alonso Indy edzéshete
Fernando Alonso az Indy 500 első edzésnapján műszaki hiba miatt kevesebb időt tudott a pályán tölteni, mint lehetett volna. A második, 4 órás szakaszban felfüggesztési hiba lépett fel és ki kellett hagynia az edzés egy részét. 223,025 mph sebességgel a 19. lett az eredményét tekintve.
[2017-05-14] Fernando Alonso végre végigment egy pályán
A Spanyol Nagydíjon, a Circuit de Barcelona-Catalunyán a hazaiaknak legalábbis mindenképpen Alonso lett a nap sztárja. A spanyol versenyző a 7. helyről rajtolt és a 12. helyen érkezett célba, amivel pontot ugyan még nem nyert, de legalább egy futamot eredményesen végigversenyzett.
[2017-05-12] Alonso - ez már tényleg egy vicc
Fernando Alonso a Spanyol Nagydíj első szabadedzésén sem tudott végigmenni, mert ismét meghibásodott a Honda motor az autóban. Egyre hihetetlenebb ami a csapatnál folyik, csak remélni lehet, hogy sikerül megjavítani a hibát.

[2017-05-10] Fernando Alonso egy új divatmárka arca lett
Fernando Alonso a Kimoa egyik arca és társtulajdonosa is lett. A főleg a fiatalabb korosztályt megcélzó sportos ruhákat, napszemüveget, sapkát egyelőre online árulják. A McLaren egyik szponzora, a KPMG és Alonso menedzsere is részt vesz az üzletben.

[2017-05-07] Webber elismeri Alonso tehetségét
A jelenleg Porsche versenyző, volt Forma-1 pilóta nyilatkozata szerint a Honda-motor okozta problémákat mielőbb meg kell oldani a McLarennél, most gyakorlatilag Alonso vezeti a csapatot, próbál valamit kihozni a rossz autóból is, nagyszerűen vezet és Stoffel sokat tanulhat tőle.
[2017-05-04] Túl van első tesztjén Alonso az IndyCar-on
110 kört tett meg Alonso az Indy versenyre készülve, az Andretti csapat tagjaként. A szakágban egy újonc vizsgát kell tenni, amely egyre nagyobb sebességgel, megadott számú kört foglal magába. Ezen felül nyilván a boxba behajtást, az üzemanyagtöltést és egyéb dolgokat is gyakoroltak, ami másképpen van, mint a Forma-1-ben.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2017, fernandoalonso.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Felipe Massa | Kimi Raikkönen | Sebastian Vettel | Jackie Chan | Bruno Mars | Az összes rajongói oldalunk listája